شرکت جرثقیل تارا صنعت دنیا ، طراحی،ساخت و راه اندازي ماشين آلات صنعتي و تجهيزات انتقال مواد ، چهارشنبه 12 مهر 1402 21:07 بعدازظهر

جرثقیل سقفی دو پل
جرثقیل سقفی دو پل شرکت مهندسی تارا صنعت دنیا :
بر اساس ظرفیت و دهانه سالن تا ظرفیت 200 تن طراحی میگردد که با توجه به ظرفیت در صنایع سنگین و پرکار استفاده می شود .

جرثقیل های سقفی دو پل براي دهانه ي تا 04 متر در دسترس بوده و داراي ويژگي تطبيق پذيري با شرايط ويژه مي باشد. به عنوان مثال، حرکت جرثقيل با سرعت بالاتر،  کالسکه با راهرو و بالابرهاي کمکي از ويژگي هايي است که به سادگي مي توان به آنها اضافه کرد..

جرثقیل های سقفی دو پل کابین دار

جرثقیل های کابین دار با توجه به نوع خود در صنایع سنگین مورد استفاده قرار گرفته می شود و برای اینکه اپراتور دید کافی و قدرت مانور برروی جابجایی قطعات و کنترل راحت را داشته باشد کابین مخصوص ثابت یا متحرک با امکانات لازم و کلید فرمانهای Joystick چند جهته به همراه Emergency (کلیدهای اضطراری) با دیگر تجهیزات توسط مهندسین مجرب این شرکت طراحی می گردد .
 

   
 
جرثقیل های سقفی دو پل کابین ثابت

جرثقیل های سقفی دو پل کابین متحرک


 

جرثقیل های سقفی دوپل بدون کابین

جرثقیل های سقفی دوپل شرکت تارا صنعت دنیا با ظرفیت های مختلف و دهانه های تا 40 متر بر اساس سفارش کارفرما طراحی و ساخته می شود

جرثقیل های double hoist شرکت تارا صنعت دنیا

جرثقیل های سقفی دوپل که بالابر آنها بصورت double hoist بوده و با توجه به نوع کارایی خاص خود طراحی و ساخته می شود که برای بالابری هم زمان قطعه و یا موارد دیگر در صنایع سنگین و ذوب بری مورد استفاده می شود جرثقیل های سقفی دوپل با بالابر double hoist ذوب بر ، بر اساس نوع نیاز و کارایی با استراکچر فلزی دوپل مجهز به کابین یا بدون کابین ساخته می شود.